mediDOK – Uniwersalne Archiwum Elektronicznej Dokumentacji

Od archiwizacji badań obrazowych w PACS, skanów skierowań, dokumentacji medycznej, zdjęć, endoskopii, badań na CD/DVD po intuicyjne przeglądanie multimedialnego rekordu pacjenta, z dostarczoną przeglądarką diagnostyczną DICOM i obsługą wideo na każde stanowisko, wdrożeniem sieciowej tele-współpracy dla wielu lokalizacji – wszystko kompleksowo w jednym systemie informatycznym mediDOK zarejestrowanym jako produkt medyczny!

Rodzina produktów mediDOK® od ponad 15 lat oferuje rozwiązania dopasowane do najróżniejszych wymogów naszych użytkowników

Sprawdzony – ponad 12.000 sprzedanych systemów w Europie

Z ponad 12.000 sprzedanych systemów Archiwum Obrazów i Zdjęć mediDOK® należy do czołowych systemów informatycznych w obszarze lecznictwa otwartego w Europie, głównie w Niemczech, od niedawna także w Polsce. Od 2016 roku prowadzimy rozwój dopasowany do polskiego ryneku i integrujemy się z polskimi dostawcami systemów klasy HIS i AIS. System jest wyrobem medycznym klasy II a, zgodnym z IHE, współpracuje z urządzeniami DICOM, non-DICOM, video, a także innymi systemami przez interfejs HL7.

Dopasowany i skalowalny

Dla klientów zastanawiających się dopiero nad archiwizacją dokumentacji proponujemy system archiwizacji dokumentacji i zdjęć, który wraz rozwojem placówki można rozszerzyć do rozwiązań klasy PACS wraz z wbudowaną przeglądarką DICOM – mediDOK® to system, który w naturalny sposób rośnie wraz z potrzebami klientów. Dla wymagających klientów dostępna jest także wersja mobilna oraz integracja z medycznym systemem informacyjnym (HIS, AIS, RIS), jak i specjalne rozwiązanie dla sieci placówek medycznych.

Zadowolony użytkownik

Użytkownicy są dla nas w centrum uwagi – obietnica, której dotrzymujemy od ponad 15 lat i pozostanie naszym mottem na przyszłość. Nasze produkty pomagają w codziennej pracy. Rozwijamy nasze produkty słuchając potrzeb użytkowników i jesteśmy dumni z tej współpracy.

Wybrane Success Stories mediDOK®mobile

nowy TERRA PAD w Centrum Lekarskim Moosinning

mediDOK® mobile w Klinice schorzeń żył nad Jeziorem Bodeńskim

mediDOK® mobile – lekarz POZ podczas wizyt domowych w Brandenburgii