mediDOK®  to Uniwersalne Archiwum Medyczne i PACS w jednym

Już dziś możesz wdrożyć medyczny obieg informacji cyfrowej i multimedialnej w EDM:
kompleksowo w jednym systemie mediDOK, zachowując jakość diagnostyczną!

Od archiwizacji badań obrazowych w PACS, skanów skierowań, dokumentacji medycznej, zdjęć, zapisów wideo endoskopii, badań na CD/DVD, po intuicyjne przeglądanie multimedialnego rekordu pacjenta, z przeglądarką diagnostyczną DICOM i obsługą wideo.

Wszystko spójnie, w jednym miejscu, zintegrowane z historią choroby HIS, EDM, dostępne na każdym komputerze w placówce oraz zdalnie na telefonach komórkowych w wersji mobilnej!

Produkty mediDOK® od ponad 15 lat realizują oczekiwania użytkowników i pomagają pracować

Sprawdzony w ponad 12.000 wdrożeniach w UE

Z ponad 12.000 wdrożonych systemów Archiwum Obrazów i Zdjęć mediDOK® należy do czołowych systemów informatycznych szczególnie w obszarze lecznictwa otwartego w Europie, głównie w Niemczech, od niedawna także w Polsce. Od 2016 roku prowadzimy rozwój dopasowany do polskiego rynku i integrujemy się z polskimi dostawcami systemów klasy HIS i AIS. System jest wyrobem medycznym klasy IIa, zgodnym z IHE, współpracuje z urządzeniami DICOM, non-DICOM, video, a także innymi systemami przez interfejs HL7, GDT, RestAPI.

Łatwy w rozbudowie

mediDOK® to system, który w naturalny sposób rośnie wraz z rozwojem placówki medycznej i ułatwia wdrożenie pełnej Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.
Początek ucyfrowienia można zacząć od digitalizacji dokumentacji lub systemu PACS. Najbardziej przystępnym jest system archiwizacji dokumentacji i zdjęć, który wraz rozwojem placówki łatwo rozszerzyć przez archiwum DICOM do rozwiązania klasy PACS dostarczanych z przeglądarką DICOM. Warto pamiętać o obsłudze dokumentów DICOM, gdyż standard DICOM jest częścią Elektronicznej Dokumentacji Medycznej opisaną przepisach prawa dotyczących prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

Satysfakcja użytkownika

Użytkownicy są dla nas w centrum uwagi – obietnica, której dotrzymujemy od ponad 15 lat i pozostanie naszym mottem na przyszłość. Nasze produkty pomagają w codziennej pracy. Rozwijamy oprogramowanie słuchając potrzeb użytkowników i jesteśmy dumni z tej współpracy.
Dzięki współpracy i słuchaniu potrzeb użytkowników tworzymy nowe rozwiązania, jak wersja mobilna na telefony iOS i Android oraz integracja z medycznym systemem informacyjnym (HIS, AIS, RIS, inne systemy PACS), oraz specjalne rozwiązania dla sieci placówek medycznych.

Przetestuj mediDOK® dziś bezpłatnie!Napisz lub zadzwoń, a otrzymasz dane dostępowe do wersji testowej na 30 dni.
Omówimy również podstawowe funkcje podczas sesji zdalnej lub osobistej wizyty w Państwa placówce.
Zapraszamy do kontaktu!


Kontakt